Rols Wool Carpets – wełniana wykładzina do kasyna, salonów gier i teatrów

wełniana wykładzina do kasyna

Wełniana wykładzina do kasyna

Co przyciąga większą uwagę w kasynie ? Światła, stoły do ​​gier, żetony i oczywiście … wykładzina dywanowa. Wykładzina dywanowa to kluczowy element, który nadaje elegancji już od pierwszej chwili, gdy wchodzimy do kasyna.

Specjalizujemy się w produkcji wykładzin dla kasyn, salonów gier, sieci hotelowych, kin i teatrów . Nasz innowacyjny system produkcyjny COLORTEC jest przeznaczony wyłącznie do tworzenia wyjątkowych i luksusowych przestrzeni poprzez personalizację każdej pracy. Te projekty są nieograniczone , całkowicie spersonalizowane kolory koncentruje się wyłącznie na zapewnieniu najlepszego poczucie komfortu, ciepła i elegancji.

Wszystkie nasze wykładziny do kasyn posiadają wymaganą homologację europejską oraz oficjalne certyfikaty wymagane w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

Jeśli planujesz otworzyć kasyno lub pracujesz w remoncie, odwiedź naszą sekcję inspiracji. Nasz dział projektowy stale pracuje nad dostarczaniem modnych projektów, całkowicie dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Oferujemy również szerokie portfolio prac graficznych, z którego można wybierać, i oczywiście możemy stworzyć spersonalizowany rysunek .

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji, a my z przyjemnością pomożemy w realizacji Twojego projektu.

PLIKI DO POBRANIA

Zgłoś zapotrzebowanie na: Wykładzina do kasyna